Biz kimiz?

Elif Ebru Atölyesi olarak 2009 yılında “Sanatı Üzerinizde Taşıyın” sloganıyla yola çıktık. Amacımız geleneksel sanatımız olan ve UNESCO tarafından dünya kültürel mirasları listesine alınan Ebru Sanatı’ nı yaşatmak ve eski görkemine kavuşması için deneyimlerimizi ve bu zarif sanata olan hayranlığımızı gerek Türkiye’de gerek dünyada sanata ve el emeğine değer veren insanlarla paylaşmaktı. Bunu başarmak için ise oldukça uzun bir yol kat ettik ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz.

15 yıla yaklaşan deneyimimiz, Ebru Sanatı’ nı tüm dünyaya tanıtabilmek için katıldığımız fuarlar ve sanatımızı yaratırken kullandığımız geleneksel yöntemlerle ürünlerimiz Arjantin’den Japonya’ya kadar pek çok ülkede tanınır hale geldi. Kumaş ve deri üzerine uyguladığımız Ebru’yu modern tasarımlarla birleştirerek ortaya çıkarttığımız ve sürekli genişlettiğimiz koleksiyonumuzun her yaştan ve her kültürden bireyler için ortak bir beğeniye dönüştüğünü görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Her bir motifin birbirinden farklı olduğu, her bir ürünün “tek” olma özelliği taşıması bu geleneksel sanatın topladığı beğeniyi her geçen gün daha da artırıyor. Gecemizi gündüzümüze katarak el emeğimizi kişiye özel tasarımlara dönüştürme yolculuğumuz 2014 yılında IRO tarafından düzenlenen yarışmada “En İyi Otantik Ürün” dalında birinciliğe layık görülmemizle taçlandı.

Geçmişin ve günümüzün beğenileri arasında bir köprü kurma görevini yerine getiren Ebru Sanatımızın yanında el emeğinin değerinin farkındalığıyla Anadolu’muzun kadın üreticilerini bir araya getirmeyi de kendi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Kadınlarımızın emeklerini ve yaratıcılıklarını ekonomik değere dönüştürebilmeleri için destek veriyor ve ürettikleri birbirinden güzel tasarımları da sürekli büyüyen koleksiyonumuza ekliyoruz.

Değişen dünyada teknolojinin sunduğu imkanlarla tüm dünyadaki sanatseverlerle buluşabilmek için hayata geçirdiğimiz internet mağazamızı ürünlerimizi beğeninize sunmak için önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

Burada olduğunuz için teşekkür ederiz!E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.